Anneler Ne Diyor?

Sevgili Başak’ın kendi doğumlarının eşsiz tecrübelerini de katarak zenginleştirdiği kitabı doğum ve sonrası için harika bir rehber olmuş.  Kadını güçlendiren bir tecrübe olarak doğumu çok güzel anlatıyor.  Hem doğuracak bütün kadınlara, hem de ebelere, doulalara, doktorlara, eşlere, doğumla ilgili herkese öneriyorum.

Dr Gülnihal Bülbül, kadın doğum uzmanı, anne

 

Bu yolculukta önünüze çıkabilecek hemen her şeye hazırlıyor, çözüm önerileri sunuyor.  Hem bilim hem de deneyimlerle yoğrulmuş harika bir kaynak. Sadece annelerin değil, doğum çalışanlarının da başucunda bulunmalı.

Ayça Demir, ebe, anne

 

Üçüncü çocuğuma hamile kalsam okuyacağım ilk kitap olurdu. İhtiyaç duyulabilecek tüm bilgiye tek bir kaynaktan ulaşabilmek büyük kolaylık.  Kadının içindeki gücü farketmesi için eşsiz bir destek sağlıyor. Yalın ve samimi diline bayıldım. 

Sima İbrahimiye Ölçer, doula, anne

 

Bazı kitaplar yoldaştır.  Bu kitap da onlardan biri.  Samimi bir dil ile kanıta dayalı bilgileri paylaşırken hamilelik serüveninin ruhsal boyutunu unutmuyor. 

Charlotte Codron, emzirme danışmanı, anne

 

Doğumun Bilgeliğini sadece anne adayları ve anne olmayı hayal edenler değil insanlığıyla yakınlaşmak isteyen herkes okumalı. 

Sepin İnceer, çocuklar ve ebeveynler için farkındalık eğitmeni, anne